З досвіду роботи

16 грудня 2020 року КЗСОР «Глухівський фаховий медичний коледж» організував та провів обласний методичний семінар на тему: «Використання дистанційних технологій навчання в освітньому процесі». Семінар проходив у формі ZOOM-конференції, в якому взяли участь викладачі фахових медичних коледжів Сумської області.

З вітальним словом до учасників семінару звернулась директор Комунального закладу Сумської обласної ради «Глухівський фаховий медичний коледж» Коняєва Ганна Іванівна.

Під час онлайн-семінару заступник директора з навчально-виховної роботи Ігнатенко Наталія Вікторівна доповіла про особливості організації освітнього процесу в умовах змішаного навчання.

Божок Валентина Іванівна, викладач клінічних дисциплін хірургічного профілю, поділилася власним досвідом роботи з учасниками семінару щодо організації та проведення практичних занять в умовах карантину із застосуванням елементів дистанційного навчання.

З формами й методами роботи викладачів щодо формування професійних компетентностей під час виробничої практики ознайомила завідувач навчально-виробничої практики - Чеманова Світлана Миколаївна.

Учасники семінару здійснили онлайн-подорож до англомовних країн під керівництвом викладача англійської мови – Петрук Марини Леонідівни.

Викладач клінічних дисциплін терапевтичного профілю Лях Анатолій Петрович продемонстрував як за допомогою дистанційних технологій можна здійснювати контроль якості знань студентів.

Усі запрошені учасники онлайн-семінару в режимі активного діалогу обговорили проблемні моменти за визначеною тематикою та поділилися власним досвідом роботи.

Дякуємо учасникам семінару за доброзичливу атмосферу

і приємну онлайн-зустріч!

03 лютого 2021р. Адміністрація та викладачі КЗСОР "Глухівський фаховий медичний коледж" взяли участь в обласному методичному семінарі за допомогою сервісу Meet на тему: "Упровадження електронних навчальних платформ при змішаному навчанні у Лебединському фаховому медичному коледжі імені професора М.І. Сітенка"

Дякуємо КЗСОР "Лебединський фаховий медичний коледж імені М.І. Сітенка" за інформаційно-насичені та змістовні доповіді. Були раді почути та побачити Ваші цікаві напрацювання щодо інформаційно-ресурсного забезпечення освітнього процесу. До нових онлайн-зустрічей!

25 лютого 2021р. Адміністрація КЗСОР "Глухівський фаховий медичний коледж" взяли участь в обласному методичному семінарі на тему: "Можливості хмарного середовища Google Workspase для організації сучасного заняття та позааудииторної роботи". Організатор: КЗСОР "Шосткинський фаховий медичний коледж"

Дякуємо КЗСОР "Шосткинський фаховий медичний коледж" за цікавий досвід з використання хмарного середовища Google Workspase для організації сучасного заняття та позааудииторної роботи.

18 березня 2021р. Адміністрація та викладачі КЗСОР "Глухівський фаховий медичний коледж" взяли участь в обласному методичному семінарі. Організатори- базовий КЗСОР "Сумський фаховий медичний коледж" та КЗСОР "Конотопський фаховий медичний коледж"